vse
vypln_sklo  

Výplň skleněná

typ FB01-1

vypln_tahokov


Výplň tahokov

typ FB01-2

vypln_plna  

Výplň plná

typ FB01-3

vypln_plna_cetris  

Výplň betonová

typ FB01-4

vypln_celokovove  

Celokovové zábradlí
ekonom

typ FB01-5

vypln_celosklenena  

Celozasklená

typ FB01-6

BETONOVÉ LODŽIE A BALKONY

Betonové lodžie FB - představení

Společnost FB Lodžie, s.r.o. se již šestým rokem pohybuje na trhu v oblasti výroby a montáže železobetonových prefabrikovaných lodžií. V oboru revitalizace panelové výstavby je již od roku 1998. Potřeba vývoje a následné vlastní výroby betonových lodžií vyplynula ze situace na trhu, kdy jsme tyto práce v rámci generálních dodávek při revitalizacích staveb poptávali subdodávkou a následně s dodavatelskými firmami řešili nekvalitu a neplnění termínů.

Při projekci našich betonových lodžií jsme vycházeli ze zkušeností nasbíraných při realizaci vlastních staveb a z chyb ostatních výrobců. Zaměřili jsme se především na kvalitu a precizní zpracování detailů. Předností FB betonové lodžie je především kvalitní a jednotný povrch pohledového betonu, kterého dosahujeme litím jednotlivých dílců pod stálým technologickým dohledem nebo ve svislých formách.

Montáž betonové lodžie/balkonu provádíme nejen na panelových domech, ale i na cihlových domech. V současné době máme v nabídce 3 základní typy betonových lodžií/balkonů ve více variantách zábradlí.

Velkou výhodou naší betonové lodžie je předsunuté zábradlí před podestu lodžie, čímž získává nový uživatel FB lodžie o 10% více prostoru v lodžii oproti konkurenci.

Další výhodou je také způsob zakládání lodžií, kdy využíváme stávajícího nosného systému domu a betonové lodžie/balkony zakládáme přímo na dům a ne na samostatně stojící základy. Zakládání lodžií na samostatné základy nepreferujeme, protože se domníváme, že tak vzniká možnost vytvoření se dvou statických soustav, které se mohou nekontrolovatelně ovlivňovat a tím poškodit dům.

 

Výhody betonové lodžie

Podlaha ve spádu

Větší užitná plocha lodžie

Přesně a kvalitně odlité tvary

Zhodnocení Vaší nemovitosti

Jedna statická soustava s celým domem

Založení lodžií bez základů přímo na dům

Pro panelové i cihlové domy až do rozponu 6m

Lze osadit i u bytových jednotek, kde nyní nejsou

Certifikáty

  ISO 9001 osvedceni_o_registraci_zele patent
        
  ISO-certifikacenew prohlaseni_o_shode_a_certifikat_tvarcom_2009_Strnka_3